Tekst nr: 96

1Tomati-MozzarellasalatTumadi-Mozzarellajuustosalat
2Itaaliapärane salat Mozzarella juustustust ja tomatist oliivõli- basiilikukastmegaItaalia moodu perrä tett salat Mozzarella juusto ja tumadiga, mink pääle om valõt maiguhainahämmätüst oliiviõliga.
3Šampinjoni- tomatisalatSeene-tumadi salat
4Roheline salat tomati, sampinjoni ja valgehallitusjuustuga palsamveiniäädika- pähkliõlikastmega. Suurepärane maitseelamus.Rohilinõ salat tumadi, siini ja valgõ hallitusjuustoga, mink pääle om valõt palsamveiniätigä ja pähkmeõli hämmätüst. Armõdulõ hää maiguga salat.
5Nizza salatNizza salat
6Mõnus tuunikala- köögiviljasalat vinegretikastmegaHää salat tuunikala ja aiaviljuga, mink pääle om valõt vinegretihämmätüst.
7Vürtsikas kanasuppKrehvtine kanasupp
8Tõeliselt tuline, laimiga maitsestatud, selge leemega kanasuppSelge leemega ja kõrraligult krehvtine kanasupp, minkalõ om laimiga maiku mano annõt.
9Kalasupp apelsinigaKalasupp apõlsiiniga
10Valgest ja punasest kalast supp, maitsestatud paprika, tomati ja apelsiniga.Valgõst ja vereväst kalast tett supp, minkalõ om maiku mano ant paprigu, tumadi ja apõlsiiniga.
11JuustusuppJuustosupp
12Kreemjas juustusupp röstitud kõrvitsaseemnetegaPehmeq juustosupp küdsetüide kürvitsäsiimnidega.
13Pirnid karamellisPirniq karamelli seen
14Küpsetatud pirnid kaneelise karamellkastme ja jäätisegaKüdsedüq pirniq ijätüse ja kaneeli-karamellihämmätüsega.
15KohupiimasarvekeVaarapiimäsarvõkõnõ
16Kodujuustuga täidetud lehttaignast sarveke, jõhvika külmželee ja šokolaadigaLehttainast tett sarvõkõnõ, täüdüsses kohopiim, kurõmar'akallõrdus ja sokolaat.